Kikiáltási ár:
71 400 Ft
(56 220 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
(14 961 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
16 500 Ft
(12 992 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
11 400 Ft
(8 976 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
11 100 Ft
(8 740 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
(4 724 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
19 900 Ft
(15 669 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
23 200 Ft
(18 268 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
11 200 Ft
(8 819 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
(4 331 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
6 400 Ft
(5 039 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
(2 362 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
(2 362 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
2 100 Ft
(1 654 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
2 100 Ft
(1 654 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
8 400 Ft
(6 614 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
6 600 Ft
(5 197 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
3 700 Ft
(2 913 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
2 900 Ft
(2 283 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
(2 992 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.28. 14:00
Árverés vége:
2026.09.06. 20:00
Hátralévő idő
6 nap 12:42:18
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Székház
- VII. kerület, Akácfa utca 15.
Megtekintési időpont
- 2026.09.03. 09:00 - 2026.09.03. 12:00
Magyar
English