Kikiáltási ár:
1 900 Ft
(1 496 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:00
Hátralévő idő
2 nap 13:15:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
1 900 Ft
(1 496 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:05
Hátralévő idő
2 nap 13:20:02
Licitek:
1 db
Jelenlegi licit:
1 900 Ft
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
1 900 Ft
(1 496 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:10
Hátralévő idő
2 nap 13:25:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
4 900 Ft
(3 858 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:15
Hátralévő idő
2 nap 13:30:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
4 900 Ft
(3 858 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:20
Hátralévő idő
2 nap 13:35:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
4 900 Ft
(3 858 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:25
Hátralévő idő
2 nap 13:40:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
6 900 Ft
(5 433 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:30
Hátralévő idő
2 nap 13:45:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
19 900 Ft
(15 669 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:35
Hátralévő idő
2 nap 13:50:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
6 900 Ft
(5 433 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:40
Hátralévő idő
2 nap 13:55:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
4 900 Ft
(3 858 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:45
Hátralévő idő
2 nap 14:00:02
Licitek:
4 db
Jelenlegi licit:
7 300 Ft
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
7 900 Ft
(6 220 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:50
Hátralévő idő
2 nap 14:05:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
2 900 Ft
(2 283 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 18:55
Hátralévő idő
2 nap 14:10:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
8 900 Ft
(7 008 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:00
Hátralévő idő
2 nap 14:15:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
11 900 Ft
(9 370 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:05
Hátralévő idő
2 nap 14:20:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
11 900 Ft
(9 370 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:10
Hátralévő idő
2 nap 14:25:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
19 900 Ft
(15 669 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:15
Hátralévő idő
2 nap 14:30:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
10 900 Ft
(8 583 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:20
Hátralévő idő
2 nap 14:35:02
Licitek:
1 db
Jelenlegi licit:
11 100 Ft
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
24 900 Ft
(19 606 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:25
Hátralévő idő
2 nap 14:40:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
4 500 Ft
(3 543 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:30
Hátralévő idő
2 nap 14:45:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Kikiáltási ár:
15 900 Ft
(12 520 Ft + ÁFA)
Árverés kezdete:
2026.08.13. 16:00
Árverés vége:
2026.09.06. 19:35
Hátralévő idő
2 nap 14:50:02
Licitek:
0 db
Jelenlegi licit:
Nincs licit
Saját licit:
Nincs bejelentkezve
Megtekintési helyszín
- BKV Zrt. Ajándéktárgy és relikvia értékesítés
- Budapest VII. kerület, Akácfa utca 22.
Megtekintési időpont
- 2026.09.01. 07:30 - 2026.09.01. 09:30
- 2026.09.03. 13:00 - 2026.09.03. 15:00
Magyar
English